Přeskočit na hlavní obsah

Společnost BUCUR s.r.o. je rodinná firma s tradicí od roku 1992. Nabídkou širokého sortimentu kvalitních výrobků od předních českých a zahraničních výrobců nábytku oslovuje společnost široké spektrum náročných zákazníků. Interiérové studio společnosti je v rámci Královehradeckého kraje největší svého druhu. Individuální přístup k zákazníkovi je podstatou splnění jeho představ. Vlastní realizační tým pak garantuje kvalitu zhotovení. Od zákazníků naopak očekáváme, že budou porovnávat porovnatelné a objektivně vysloví svou spokojenost i nespokojenost již v průběhu jednání.

Zákazníkům k dispozici soukromé vyhrazené parkoviště.

Náš tým

Renáta Šebová

designérka

Martin Hlubuček

designér

Patrik Šlais

technik-logistika

Sjednejte si schůzku u nás ve studiu   Kontaktujte nás

Galerie showroomu

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Naše realizace

První schůzka

1.

Přibližný půdorys prostoru

Na první schůzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografie prostoru

Při prvním jednáním nám hodně pomohou a mohou dočasně zastoupit funkci zpracovaného půdorysu také fotografie Vašeho prostoru. Zde uvidíme aktuální připravenost a probereme možnosti jeho řešení. 

3.

Inspirace

Pokud máte uložené obrázky interiérů a stylů bydlení, které se Vám líbí ze sociálních sítí nebo webových stránek, neváhejte je s sebou na první schůzku také přinést. 

4.

Vaše oblíbené

Pokud nemáte ještě představu o Vašem interiéru, projděte si naše webové stránky a přes funkci srdíčka si vyberte, co se Vám líbí. Pak jen stačí odeslat přes kontaktní formulář Váš výběr nebo nám ho přímo nasdílet.

Oblíbené

Nábytek

Ostatní sortiment

Aktuálně